De Kuota Kryon disc is het tweede aerodynamische model in het Kuota gamma. Het aerodynamische karakter is direct zichtbaar en de laag ingebouwde achtervork zorgt zowel voor extra comfort als extra stijfheid. Laat u echter niet misleiden door zijn aerodynamische eigenschappen.

De Kryon is een echte racefiets maar door zijn geboden comfort en zijn heel toegankelijke geometrie is het een alleskunner en is hij geschikt voor een uiteenlopend pallet van gebruikers, zowel wedstrijdrijders als vrijetijdsrijders.

Verkrijgbaar in maten: XXS – XS – S – M – L – XL – XXL

FrameHeadsetBottom BracketZadelpen
Monocoque carbon1 1/8 – 1 1/2BB386Kuota carbon aero

Geometry

Kuota geometrie
SizesXXSXSSMLXLXXL
ASeat tube total length398430446471500530565
BTop tube length490505525539559579599
CSeat tube angle75°74.5°74.5°74°73.5°73°73°
DHead tube120135140160180190215
EHead tube angle70°70.5°72°72.5°72.5°73°73.5°
FBB drop73737370707070
GBB to front wheel566572579582.5599608.7623.2
HChain stay406406406406406406406
IWheel base961966.8973.8978.99951004.71019.2
JFork rake45454545454545
KStandover height642671686716741770799
LStandover height offset103115119134142155165
Reach516532542557579590.5616
Stack352357375374.4387398.5411

Montage

Shimano Ultegra DI2Shimano UltegraShimano 105
CrankstelUltegra 172.5 52-36Ultegra 172.5 52-36105 172.5 50-34
CassetteUltegra 11-28Ultegra 11-28105 11-28
DerailleurUltegra di2Ultegra105
RemmenUltegraUltegraShimano
WielenMiche Race DXMiche Race DXVelox Gravel C17
BandenMichelin Power End 28mmMichelin Power End 28mmMichelin Power End 28mm
StuurDeze Zero1Deda Zero1Deda Zero
ZadelSelle Italia SLS flowSelle Italia SLS flowSelle Italia X3 flow
Prijs3995.0€3295.0€2995.0€