De Kuota Kougar disc is een fiets gericht op het leveren van topprestaties voor fietsers van elk niveau. Zowel de profrenners van het Franse Team Cofidis als de wielerliefhebbers op zoek naar een topfiets kunnen vertrouwen op deze nieuwe Kougar. Het frame gebruikt dezelfde carbon lay-up als de Kuota Khan, het topmodel in het gamma, maar dan in een meer aerodynamische vorm. Deze carbon lay-up en de vorm van de buizen worden per model aangepast zodat het frame in elke maat dezelfde optimale prestaties levert.

Alle kabels verdwijnen via de specifieke Kuota stuurpen in het frame zodat deze geen negatieve invloed hebben op de aerodynamica. Daarnaast wordt het frame voorzien van een specifieke aerodynamische zadelpen met het innovatieve Kuota demper systeem.

Verkrijgbaar in maten: S – M – L – XL

FramesHeadsetBottom-BracketZadelpen
Monocoque carbon1 1/2 – 1 1/2BB386Kuota carbon aero

Geometry

Kuota geometrie
SizesSMLXL
ASeat tube total length435465485500
BTop tube length516538555572
CSeat tube angle74°73.5°73.5°73.5°
DHead tube120145155175
EHead tube angle71.2°73.3°73.3°73.3°
FBB drop6868686
GBB to front wheel575573.8589.9606
HChain stay408.5408.5408.5408.5
IWheel base973.8972.5988.71005
JFork rake48484848
KStandover height740764777.5799.5
LStandover height offset120132137.5142
Reach368376.5390400
Stack514.5545.5555574

Montage

Shimano Ultegra Di2Shimano UltegraShimano 105
CrankstelUltegra 172.5 52-36Ultegra 172.5 52-36105 172.5 50-34
CassetteUltegraUltegra105
DerailleurUltegra di2Ultegra105
RemmenUltegraUltegra105
BandenMichelin Power End 28mmMichelin Power End 28mmMichelin Power End 28mm
StuurDeda Zero1Deda Zero1Deda Zero1
ZadelSelle Italia SLS flowSelle Italia SLS flowSelle Italia X3 flow
WielenDT-Swiss E1800DT-Swiss E1800Miche Race DX
Prijs4995.0€4095.0€3795.0€
WielenDT-Swiss PRC1400 carbonDT-Swiss PRC1400 carbon
Prijs6195.0€5295.0€