Kuota Kobalt Black Red Disc

Met de Kuota Kobalt disc heten wij u welkom in de wereld van hoog technologische carbon racefietsen. Een frame met heel veel waardevolle technische eigenschappen zoals een full carbon monocoque vork met carbon lagerhuis voor het balhoofd, een full carbon bottom bracket type BB386, zoals ook in het topgamma van Kuota, een complete interne kabelgeleiding zowel voor mechanische als elektronische schakeling en een heel correct gewicht. Dit alles zorgt voor een ongekende verhouding kwaliteit, prestaties en prijs. De Kuota Kobalt is er ook in een versie met velgremmen.

Verkrijgbaar in maten: XXS – XS – S – M – L – XL – XXL – 3XL

FrameHeadsetBottom-BracketZadelpen
Monocoque carbon1 1/8 – 1 1/2BB386Kuota carbon 27.2 mm

Geometry

Kuota geometrie
SizesXXSXSSMLXLXXL3XL
ASeat tube total length407437469503522542562581.5
BTop tube length508.5520.7533.8543.4560.2573.4586.4598.4
CSeat tube angle74.6°74.6°74.2°73.7°73.3°73°72.8°72.5°
DHead tube125130140150170190210230
EHead tube angle71°72.1°72.8°73°73.5°73.8°73.9°73.9°
FBB drop7272727070686868
GBB to front wheel577.3574.8577.4581588.4590.2599.1607
HChain stay407407407407407407407412
IWheel base973.3971973.5977.7985.1987.61000.51009.5
JFork rake4545454545454545
KStandover height769.3696.4723.1737.5764.4784.8804.3823.8
LStandover height offset108116128141150158.5166.6166.6
Reach524.6534.9546555577595.6615634.4
Stack364.1373.5378.8381.4387.6391.5395.4398.4

Montage

Shimano Ultegra DI2Shimano UltegraShimano 105
CrankstelUltegra 172.5 52-36Ultegra 172.5 52-36105 172.5 50-34
CassetteUltegra 11-28Ultegra 11-28105 11-28
DerailleurUltegra di2Ultegra105
RemmenUltegraUltegra105
WielenMiche Race DXMiche Race DXVelox Gravel C17
BandenMichelin Power End 28mmMichelin Power End 28mmMichelin Power End 28mm
StuurDeda ZeroDeda ZeroDeda Zero
ZadelSelle Italia X3 flowSelle Italia X3 flowSelle Italia X3 flow
Prijs3695.0€2795.0€2495.0€