De Kuota Khan disc is de ultieme mix van stijfheid, comfort en gewicht.

Deze ongeëvenaarde resultaten konden worden behaald door een mix van nieuwe zeer high modulus carbonsoorten en de nieuwste lamineringstechnieken. De ultra fijne staande achtervork in combinatie met de oversized asymmetrisch liggende achtervork zorgen voor een verhoogde trilling absorptie met behoud van een hele hoge torsiestijfheid.

De achteruit liggende patten en de vorm van de voorvork zorgen voor een stabiel en snel stuurgedrag in combinatie met een korte wielbasis. De combinatie van dit alles is een uitstekend licht, comfortabel, stabiel en snel raceframe met een gewicht van slechts 860 gram (maat M – gelakt frame, metalen delen inbegrepen).

De Kuota Khan is verkrijgbaar in een versie voor velgremmen en in een versie voor schijfremmen.

Verkrijgbaar in XXS -XS – S – M – L – XL – XXL

FrameHeadsetBottom BracketZadelpen
Monocoque Carbon1 1/8 – 1 1/2BB386Kuota carbon 27.2mm

Geometry

Kuota geometrie
SizesXXSXSSMLXLXXL
ASeat tube total length435449.6468.7497516.3546566.5
BTop tube length485.2510525540560575590
CSeat tube angle75°74.5°73.5°73.5°73°72.5°72.5°
DHead tube110120125145160180200
EHead tube angle69.5°71°72°72.5°72.5°73°73°
FBB drop72706868686666
GBB to front wheel572573.3571.3582.5597.7603.5618.1
HChain stay402402402402404404404
IWheel base962.9964.8963.5974.7992.1998.41013.1
JFork rake48484848484848
KStandover height767.9782.8791811.8826.1847866.1
LStandover height offset104114.9137.6141.1151164.3170.4
Reach502.9515.8522542.8557.1576595.1
Stack355.1364.7369.3378.5389.3393.8402.7

Montage

Shimano Dura-Ace Di2Shimano Dura-AceShimano Ultegra Di2Shimano Ultegra
CrankstelDura-Ace 172.5 52-36Dura-Ace 172.5 52.36Ultegra 172.5 52-36Ultegra 172.5 52-36
CassetteDura-Ace 11-25Dura-Ace 11-25Ultegra 11-28Ultegra 11-28
DerailleurDura-Ace Di2Dura-AceUltegra Di2Ultegra
RemmenDura-AceDura-AceUltegraUltegra
BandenMichelin Power End 28mmMichelin Power End 28mmMichelin Power End 28mmMichelin Power End 28mm
StuurDeda Zero100Deda Zero100Deda Zero1Deda Zero1
ZadelSelle Italia SLR flowSelle Italia SLR flowSelle Italia SLS flowSelle Italia SLS flow
WielenMiche Revox DXMiche Revox DXMiche Revox DXMiche Revox DX
Prijs8195.0€7495.0€6795.0€6095.0€
WielenMiche Race DXMiche Race DXMiche Race DXMiche Race DX
Prijs6995.0€6295.0€5595.0€4895.0€