De Kuota K-Uno is de ultieme endurance racefiets. Dezelfde carbonsoorten en lamineringstechnieken als bij de Kuota Khan werden gebruikt bij de opbouw van het frame maar werden in een endurance/comfort jasje gestoken. Door de vormgeving van het frame worden trillingen beter weggewerkt zonder in te boeten aan torsiestijfheid en snelheid.

Ten opzichte van andere modellen in het gamma heeft de K-Uno een meer relaxte geometrie waarbij de hoek van de zitbuis en de hoogte van de balhoofdbuis werden aangepast. De Kuota K-Uno is verkrijgbaar in een versie voor velgremmen en in een versie voor schijfremmen.

Verkrijgbaar in maten: XS – S – M – L – XL – XXL

Kleur: black green acid

FrameHeadsetBottom-BracketZadelpen
Monocoque carbon1 1/8 – 1 1/2BB386Kuota carbon 27.2 mm

Geometry

Kuota geometrie
SizesXSSMLXLXXL
ASeat tube total length440468.5490.5508.5530.5560
BTop tube length500520540560570593
CSeat tube angle75.5°74°73.5°73.2°73°72.5°
DHead tube135140160175205234
EHead tube angle71°72°72°72.5°73°73.5°
FBB drop706868686666
GBB to front wheel572571582.5600603.5615
HChain stay409409409409409409
IWheel base970970.5981.7999.81003.51015.5
JFork rake484848484848
KStandover height706.5736.5757.5776.7803805
LStandover height offset110129139146.6155168.5
Reach359364.5374387.5386.5395
Stack530536557571600630

Montage

Sram ForceShimano Dura-Ace Di2Shimano Dura-AceShimano Ultegra DI2Shimano Ultegra
CrankstelRotor 2D 172.5 52-36Dura-Ace 172.5 52-36Dura-Ace 172.5 52-36Ultegra 172.5 52-36Ultegra 172.5 52-36
CassetteForce 11-28Dura-Ace 11-25Dura-Ace 11-25Ultegra 11-28Ultegra 11-28
DerailleurForceDura-Ace DI2Dura-AceUltegra DI2Ultegra
RemmenForceDura-AceDura-AceUltegraUltegra
BandenMichelin Power End 25mmMichelin Power End 25mmMichelin Power End 25mmMichelin Power End 25mmMichelin Power End 25mm
StuurDeda Zero1Deda Zero100Deda Zero100Deda Zero1Deda Zero1
ZadelSelle Italia SLS flowSelle Italia SLR flowSelle Italia SLR flowSelle Italia SLS flowSelle Italia SLS flow
WielenMiche RevoxMiche Revox carbonMiche RevoxMiche RevoxMiche Revox
Prijs5095.0€7195.0€6495.0€5695.0€5095.0€
WielenMiche RaceMiche RaceMiche RaceMiche RaceMiche Race
Prijs3895.0€5995.0€5295.0€4495.0€3895.0€